برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / برنج سوپرکرنل پاکستانی | واردات برنج پاکستانی به کشور

برنج سوپرکرنل پاکستانی | واردات برنج پاکستانی به کشور

برنج سوپرکرنل پاکستانی یکی از انواع برنج های موجود در بازار است که در تناژ ها و مقادیر مورد نظر قابل تهیه است. برنج های پاکستانی بخشی از برنج های موجود در مراکز فروش می باشند که از کشور پاکستان وارد ایران می شوند. برنج یکی از غلات پر مصرف در سراسر جهان است که در مرتبه دوم در میان سه غله ذرت، برنج و گندم قرار دارد. ایرانیان نیز در زمره مصرف کنندگان برنج هستند و مصرف این غله در ایران نیز به طور گسترده ای عموما به صورت روزانه انجام می شود. برنج های پاکستانی نیز بخشی از برنج بازار ایران را تشکیل می دهند که دارای طرفداران و مشتریان خاص خود می باشد. علاوه بر برنج سوپر کرنل نام های دیگری نیز مانند برنج پاکستانی یکتا از جمله مارک های این محصول می باشند. اسامی برنج پاکستانی خوب را از طریق جستجو در اینترنت و شبکه های مجازی می توان مشاهده نمود.

برنج سوپرکرنل پاکستانی | واردات برنج پاکستانی به کشور

عمده فروشی برنج سوپر کرنل

عمده فروشی برنج سوپر کرنل برنج سوپر کرنل نامی از برنج های پاکستانی می باشد که عمده فروشی های برنج آن را به مشتریان عرضه می دارند. عمده فروشی ها از مراکز فروش این محصول محسوب می شوند که با حجم زیادی از این کالا سر و کار دارند. این واحد های فروش از طریق ارتباط با بازرگانان و تجار برنج که این محصول را وارد کشور کرده به فروش و پخش آن می پردازند. بخشی از این گروه ها خود ممکن است تاجرانی باشند که به عنوان وارد کننده برنج نیز فعالیت دارند. فروشگاه های مختلف عرضه برنج در سراسر کشور به دلیل فعالیت تخصصی در این زمینه به خرید این محصول از عمده فروشان اقدام می کنند. از این رو این گروه های تجاری در بازار شناخته شده هستند و فروشندگان برنج برای تامین کالای خود به آنها مراجعه می کنند.

اسامی برنج های پاکستانی موجود در کشور

اسامی برنج های پاکستانی موجود در کشوربرنج های پاکستانی بخشی از برنج های وارداتی به کشور هستند که در مراکز خرید و فروش برنج به چشم می خورند. از جمله اسامی این برنج ها می توان به برنج سوپر کرنل اشاره نمود. این برنج با این اسامی در بازار به فروش می رسد. مطلب مورد توجه در این مورد این است که اسامی این برنج ها متنوع است و از بازار قابل خریداری است. همچنین در فروشگاه های عرضه کننده برنج می توان قیمت برنج پاکستانی آفتاب، و قیمت برنج پاکستانی انبه را استعلام نمود. این دو برند از جمله برند های دیگری هستند که توسط تولید کنندگان و شرکت های برنج در پاکستان روانه بازار های فروش بین المللی می شوند. اسامی برنج های پاکستانی دیگر نیز از واحد های فروش برنج پاکستانی قابل دریافت است. خرید برنج پاکستانی در حجم های مختلف صورت می گیرد که بنا به میزان نیاز خریدار به آن صورت می گیرد. چه برنجی خوب است؟ و بهترین برنج خارجی کدام است؟ از جمله سوالاتی می باشند که ممکن است توسط خریداران این محصول که آشنایی با انواع برند های برنج را ندارند سوال شود. از این رو فروشندگان برنج می توانند در زمینه انواع برنج اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار دهند.

واردات برنج سوپرکرنل پاکستانی به کشور

واردات برنج سوپرکرنل پاکستانی به کشوربرنج سوپر کرنل پاکستانی نوعی برنج وارد شده از کشور پاکستان است که واردات آن هر ساله بخشی از فهرست کالا های خارجی را به ایران شامل می شود. این برنج در کیسه هایی با وزن مختلف و عموما وزن ده کیلوگری بسته بندی شده و به مقصد نقاط مختلف در جهان از جمله ایران ارسال می شود. واردات این محصول توسط تجار و بازرگانانی که در این حرفه فعالیت دارند صورت می گیرد. تجار پاکستانی از طریق ارسال قیمت این کالا زمینه خرید و فروش آن را بین دو کشور فراهم می سازند. قیمت این محصول به علت وارداتی بودن تابعی از نرخ ارز می باشد. بنابراین در صورتی که نرخ ارز دارای نوسان باشد نرخ این کالا نیز ممکن است متفاوت بوده و ثابت نباشد. خرید این برنج از پاکستان هر ساله بنا به میزان نیاز به آن در داخل صورت می گیرد. کیفیت برنج های پاکستانی و دانه بلند بودن آن از جمله مهمترین فاکتور هایی هستند که خریداران را به خرید آن ترغیب می سازند. از این رو انواع برنج پاکستانی مانند سوپر کرنل در رستوران های ایرانی تهیه شده و به همراه خورشت های گوناگون سرو می شود.

خرید برنج پاکستانی با نازل ترین قیمت ها

خرید برنج پاکستانی با نازل ترین قیمت هابرای خرید انواع برنج های پاکستانی با نازل ترین و ارزان ترین قیمت بهترین شیوه خرید عمده است. در این شیوه خرید به دلیل گستردگی معامله و حجم زیاد آن قیمت به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت. بنابراین مراکز و بازار هایی که عرضه کننده برنج می باشند با خرید عمده از عمده فروشان و تاجران برنج می توان به توزیع و پخش این کالا در فروشگاه های آن در سراسر کشور پرداخت. بنابراین تهیه این محصول به صورت انبوه موجب کاهش هزینه ها نیز شده و در خرید هایی که با حجم بالا صورت می گیرد معمولا فروشندگان ارسال رایگان آن را نیز متقبل می شوند. به این دلیل مزیت معامله و تجارت این کالا به این شیوه مشخص می شود. برنج پاکستانی طبیعت، برنج پاکستانی دل، برنج پاکستانی درجه یک سوپر کرنل، برنج پاکستانی جهیزیه و برنج پاکستانی خوب نی نی سایت از جمله برنج هایی هستند که در بازار به فروش می رسند.

فروش برنج سوپرکرنل پاکستانی در کشور

فروش برنج سوپرکرنل پاکستانی در کشورفروش برنج سوپر کرنل پاکستانی در کشور به شیوه های مختلفی صورت می گیرد. برخی از رایج ترین راه هایی که به معامله این کالا پرداخته می شود عبارت است از:

 • فروش در نمایندگی ها و دفاتر عرضه مستقیم
 • فروش ویژه و حراجی 
 • فروش عمده از طریق عمده فروشی ها و بنکداری ها
 • فروش اینترنتی و آنلاین 
 • فروش از طریق سوپر مارکت ها و فروشگاههای مختلف سطح شهر

در شیوه های فوق که ذکر شد، حجم مبادله و خرید و فروش متفاوت است. مثلا در فروش آنلاین و خرید اینترنتی برنج پاکستانی ممکن است سفارش دهندگان برنج خانواده هایی باشند که برای تامین نیاز سالیانه خود آن را سفارش دهند. از این رو خرید به این شکل ممکن است به یک کیسه یا دو کیسه محدود شود. در مقابل در فروش عمده سطح معامله در سطح تناژ است که در نتیجه مقدار زیادی از آن معامله و مبادله می شود.

توزیع کنندگان برنج پاکستانی در کشور

توزیع کنندگان برنج پاکستانی در کشوربرنج های پاکستانی با نام های مختلفی به بازار عرضه می شوند که قیمت هر کدام قابل دریافت از فروشندگان و توزیع کنندگان آن می باشد. مثلا قیمت برنج پاکستانی نفیس به عنوان یکی از این مارک ها از طریق مراکز پخش و توزیع قابل استعلام است. توزیع کنندگان این محصول در کشور از طریق سیستم های حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی این کالا به نقاط دور و نزدیک آن ارسال می کنند. از این رو دورترین نقطه در ایران نیز انواع برنج پاکستانی قابل خریداری است. این محصول از نقاط مختلف در کشور قابل خرید و فروش به اشکال متنوعی است که امکان ارسال آن توسط شبکه های  توزیع به خوبی فراهم می شود. توزیع و پخش عمده و کلی، و توزیع مستقل و پخش انحصاری از جمله مهمترین شیوه هایی است که برای ارسال و انتقال این محصولات به کار گرفته می شود.

نرخ روز برنج پاکستانی در کشور

نرخ روز برنج پاکستانی در کشوراز آن جا که برنج پاکستانی نوعی کالای وارداتی است و قیمت معاملاتی آن قیمتی ارزی است بنابراین نرخ روز آن با نوسانات موجود در بازار ارز ممکن است متغیر باشد. در صورت ثابت بودن نرخ ارز نیز برنج پاکستانی دارای بهای ثابتی خواهد بود که در بازار معامله می شود. آنچه قابل توجه است این است که بهای محصولات وارداتی مانند برنج از طریق پیش فاکتور به کشور وارد کننده اعلام می شود. در مرحله بعد طرفین معامله پس از توافق بر سر قیمت این کالا به معامله و مبادله اقدام می کنند. مقدار و حجم واردات برنج هر ساله ممکن است با سال قبل متفاوت باشد و این میزان به نیاز کشور بستگی دارد. در نهایت و به طور کلی نرخ روز این کالا از بازار های فروش آن قابل دریافت می باشد. قیمت کلی و خرده فروشی برنج پاکستانی متفاوت بوده و نرخ یکسانی ندارد.

عوامل موثر در قیمت گذاری سوپرکرنل پاکستانی

عوامل موثر در قیمت گذاری سوپرکرنل پاکستانیبر اساس فاکتور های مختلفی قیمت گذاری محصولات مختلف مانند سوپر کرنل پاکستانی و سایر برند های آن صورت می گیرد. عوامل و پارامتر های تاثیر گذار بر این مورد عبارتند از:

 • میزان کشش و تقاضای بازار
 • رقابتی بودن آن
 • مبلغ نهایی فروش 
 • نرخ ارز و نوسانات اقتصادی موجود در بازار
 • مقدار و حجم خرید و فروش
 • نرخ وارداتی برنج 

عوامل فوق مهمترین مواردی هستند که در تعیین نرخ این کالا تاثیر مستقیمی دارند. برخی از این موارد ممکن است بر دیگر عوامل غلبه نماید و نقش مهمتری داشته باشد. برنج های پاکستانی هر ساله در حجم مشخص و طبق نیاز بازار ایران وارد شده و از تاجران پاکستانی خریداری می شود. از این رو تجار و بازرگانان این حرفه در دو کشور با یکدیگر آشنایی دارند و هر ساله به خرید و فروش این کالا می پردازند.

عرضه مستقیم برنج سوپرکرنل پاکستانی به بازار

عرضه مستقیم برنج سوپرکرنل پاکستانی به بازاربرنج سوپر کرنل پاکستانی از جمله یکی از مارک های برنج است که نوعی محصول وارداتی محسوب شده و عرضه مستقیم آن در مراکز فروش به شیوه های مختلف صورت می گیرد. مهمترین ویژگی عرضه مستقیم خرید به این شیوه تهیه ارزان قیمت آن می باشد. از طریق شناسایی این واحد های فروش امکان تهیه برنج سوپر کرنل می باشد. بسته بندی این نوع برنج به طور معمول در کیسه های ده کیلوگرمی صورت می گیرد که روانه بازار های فروش می شود. این محصول و غله پر مصرف از طریق عرضه مستقیم مانند نمایندگی های فروش نیز به مشتریان و خریداران آن ارائه می شود. از این رو این دفاتر نیز به عنوان نوعی مکان عرضه و تقاضای بدون واسطه محسوب می شود که در نقاط مختلف کشور و شهر های دور و نزدیک آن عرضه کننده این برند می باشند.

فروشنده بسته بندی های مختلف برنج پاکستانی

فروشنده بسته بندی های مختلف برنج پاکستانیبرنج های پاکستانی با نام های گوناگون توسط فروشنده های مختلف در فروشگاه ها توزیع و پخش می شود. بسته های ده کیلویی و بیست کیلویی رایج ترین نوع بسته بندی های این محصول می باشند که در بازار به فروش می رسند. بسته بندی های مختلف از این کالا امکان خرید را با مقادیر متفاوت بر اساس میزان نیاز هر فرد یا خانواده به خوبی فراهم می سازد. فروشندگان برنج از جمله گروه هایی هستند که با انواع مارک ها و نام های برنج پاکستانی آشنایی دارند و می توانند این اطلاعات را در اختیار خریداران قرار دهند. این افراد همچنین می توانند راهنمائی های لازم را نیز در مورد کیفیت و شیوه پخت انواع برنج به مشتریان ارائه نمایند. از این رو فروشنده های برنج می توانند به عنوان نوعی مرجع برای دریافت اطلاعات در مورد نام های مختلف پاکستانی برنج که در کشور موجود است باشند. 

لیست شرکت های عرضه کننده برنج سوپرکرنل پاکستانی

لیست شرکت های عرضه کننده برنج سوپرکرنل پاکستانیتولید برنج پاکستانی توسط کشاورزان این کشور در برخی استان های آن از جمله سند و پنجاب صورت می گیرد. مستعد بودن شرایط آب و هوایی این مناطق زمینه ساز کاشت و برداشت برنج از آن شده است. از این رو شرکت های مختلف وارد کننده و صادر کننده از طریق بازار های هدف و مقصد به معامله و تجارت این کالا می پردازند. یکی از نام های این نوع برنج سوپر کرنل می باشد که در اوزان ده و بیست کیلویی در برنج فروشی ها عرضه می شود. لیست این شرکت ها از طریق منابع و مراجع مختلف قابل جستجو می باشند. مثلا در اینترنت اطلاعات مختلفی از قبیل لیستی از انواع برنج با برند های مختلف و همچنین واحد های تجاری فعال و مرتبط با آنها قابل مشاهده می باشد.

سفارش اینترنتی برنج سوپرکرنل پاکستانی به قیمت تولید

سفارش اینترنتی برنج سوپرکرنل پاکستانی به قیمت تولیدبرنج پاکستانی قیمت مناسب از طریق خرید و سفارش اینترنتی نوعی روشی است که توسط افراد با ویژگی های مختلف صورت می گیرد. آنچه که در این زمینه مهم است خرید و سفارش این محصول از سایت های معتبر است که توجه به آن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. انواع این محصول از جمله سوپر کرنل را می توان از طریق سایت های فروش برنج سفارش داد. فرمی در این وب سایت ها وجود دارد که شامل اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی و همچنین اطلاعات مربوط به کارت اعتباری الکترونیکی برای پرداخت آنلاین می شود. ثبت سفارش خرید بر اساس میزان نیاز به آن صورت می گیرد. از این رو افراد مختلف با توجه به نیاز به آن ممکن است مقادیر متفاوتی از آن را از سایت خریداری نمایند. تحویل اکسپرس و فوری، ضمانت بازگشت کالا در صورت معیوب بودن و همچنین پرداخت در محل و مکان مورد نظر مشتری مهمترین مزایای این روش سفارش به شمار می رود. با شناسایی سایت های معتبر فروش اینترنتی می توان امکان خریدی مناسب و مقرون به صرفه را در هر زمان و مکان تجربه نمود. این شیوه خرید با کاهش سفر های درون شهری و صرفه جویی در زمان و مکان همراه است و بنابراین برای کسانی که این امکان را در اختیار دارند می تواند بهترین روش خرید محسوب شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز برنج پاکستانی

مرکز فروشگاهی برنج پاکستانی

مرکز برنج پاکستانی که دارای شرایط فروشگاهی می باشد تاکنون حجم عمده ای از انواع …

پاسخی بگذارید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش