برنج هندی
خانه / برنج تایلندی افتخار / خرید و فروش اينترنتی برنج تايلندی افتخار

خرید و فروش اينترنتی برنج تايلندی افتخار

برنج افتخار تايلندی یکی از انواع برنج موجود در بازار می باشد. برای خرید و فروش اینترنتی برنج افتخار تایلندی به صورت عمده شما می توانید به مراکز پخش مراجعه و یا از طریق سایت هایی معتبر در این زمینه مطلع شوید. همانطور که می دانید برنج یکی از  مهمترین غلات مصرفی در جهان می باشد.  امروزه برنج های بی کیفیتی در بازار موجود می باشد که دغدغه فعالین در این حوزه را  بیشتر  نموده است. در این خصوص آگاهی و اطلاع از بازارهای خرید و فروش و سایت های  معتبر راهی برای رفع این دغدغه می باشد که  این دو مرجع توانسته است نیازهای مشتریان و فعالین این حوزه را به خوبی شناسایی و اطلاعات کافی را به صورت آنلاین در اختیار فعالین این حوزه قرار دهد.

خرید و فروش اينترنتی برنج تايلندی افتخار

برنج افتخار تایلندی ۲۰ کیلو گرمی

برنج افتخار تایلندی 20 کیلو گرمیبرنج افتخار تایلندی یکی از انواع برنج مصرفی ایران است که با توجه به قیمت مناسب تر این نوع برنج نسبت به نمونه های ایرانی و پاکستانی توانسته است در میان مردم جای خود را باز کند.  در این میان برنج افتخار تایلندی  در کیسه های ۲۰ کیلوگرمی یکی از انواع برنج های تایلندی موجود در بازار خرید و فروش  برنج می باشد .  برای اینکه بتوانید از  قیمت و کیفیت این نوع برنج مطلع شوید می توانید با سایت هایی دارای اعتبار به صورت آنلاین در تماس و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایید. 

انواع برنج های ایرانی و خارجی موجو در بازار: 

۱- برنج عنبر بو

۲- برنج هاشمی

۳- برنج شیرودی

۴- برنج وارداتی تایلندی هندی و پاکستانی 

 

فروش برنج افتخار تایلندی به صورت عمده

فروش برنج افتخار تایلندی به صورت عمده همانطور که می دانید برنج یکی از غذاهی مهم جهان محسوب می شود.  همچنین ویتامین ها و املاح موجود در برنج برای بدن ضروری می باشد. فروش برنج افتخار تایلندی به صورت عمده در بازار موجود و همچنین قابل ارائه می باشد برنج تایلندی از انواع برنج های موجود در بازار می باشد که این نوع برنج از کشور تایلند به سایر کشورها ی دنیا  مانند ایران صادر می شود و سپس توسط مراکز پخش به سرتاسر کشور ارسال می گردد.

از آنجایی که مشتریان و مصرف کنندگان برتر جهانی برنج سبک زندگی و رژیم غذایی خود را متنوع ساخته اند  تقاضا برای انواع برنج نیز افزایش یافته است. یکی از پارامترهای خرید خوب یک محصول مصرفی کیفیت می تواند باشد. کیفیت هریک از برنج های موجود در بازار متفاوت می باشد که در این میان کیفیت برنج تایلندی افتخار از برنج های همتای تایلندی خود بیشترمی باشد.

انواع راه های فروش برنج افتخار تایلندی

  • فروش مستقیم از درب کارخانه 
  • فروش عمده از طریق بنک داران
  • فروش  از طریق نمایندگی ها
  • فروش از طریق سایت های معتبر
  • فروش از طریق تعاونی

قیمت خرید انواع برنج تایلندی در بازار

قیمت خرید انواع برنج تایلندی در بازارجهت خرید برنج  تایلندی افتخار سایت های اینترنتی می تواند یکی از بهترین مراکز جهت خرید باشد که قیمت های ارائه شده در آن نسبت به قیمت هایی که برای  انواع برنج تایلندی در بازار  موجود می باشد مناسبت تر می باشد. یکی دیگر از انواع برنج های تایلندی با کیفیت برنج یاسیران است . کیسه های این نوع برنج در دو رنگ طلایی و سبز می باشد . که اگر خواسته باشیم تفاوت این دو نوع را بیان کنیم می توانیم بگوییم برنج یاسیران در کیسه طلایی همان برنج دانه بلند و برنج یاسیران در کیسه های سبز همان برنج معطر می باشد.

انواع برنج های تایلندی در بازار:

  1. برنج تایلندی افتخار
  2. برنج تایلندی یاسیران
  3. برنج تایلندی هومالی و…

جهت خرید اینترنتی برنج تایلندی و اطلاع از قیمت برنج افتخار تایلندی و قیمت برنج تایلندی یاسیران می توانید از مراکز فروش در بازار و نمایندگی های فروش و سایت هایی معتبر در این زمینه استفاده نمایید.

مرکز پخش عمده برنج افتخار تایلندی

مرکز پخش عمده برنج افتخار تایلندیبرای اینکه بتوانید از  قیمت برنج  تایلندی در تهران مطلع گردید  مرکز پخش عمده برنج افتخار تایلندی در تهران یکی از مراکز پخش در سراسر ایران می باشد که می تواند قیمتی مطمئن و دست اول جهت خرید برنج افتخار و همچنین آگاهی و مشاوره های لازم   را به فعالین در این حوزه را پیشنهاد دهد.

همانطور که می دانید برنج افتخار دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب می باشد که از سایر برنج های تایلندی موجود در بازار از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. از برنج تایلندی می توان همانند برنج های ایرانی در پخت و پز انواع غذاهای ایرانی و خارجی استفاده کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

پاسخی بگذارید

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش