برنج هندی
خانه / برنج پاکستانی / نمایندگی برنج پاکستانی نفیس در تهران | فروشنده برنج پاکستانی ارزان

نمایندگی برنج پاکستانی نفیس در تهران | فروشنده برنج پاکستانی ارزان

برنج یکی از غذا های اصلی بر سر سفره ایرانیان و نیمی از مردم جهان است. برنج ایرانی کیفیت بالایی دارد اما قادر نیست نیازهای بازار را رفع کند. بنابراین سالانه واردات برنج به صورت گسترده انجام می شود. برنج های پاکستانی یکی از انواع برنج های وارد شده به کشور است. این برنج ها دارای پخت آسان و قیمت ارزان است و به صورت عمده در بازار وجود دارد. برنج های پاکستانی از نوع برنج های درجه یک هستند. البته نوع بی کیفیت آن نیز در بازار موجود است. 

برنج پاکستانی ارزان را می توانید همواره از فروشنده های معتبر به صورت مستقیم خریداری نمایید. این نوع برنج در کیفیت و درجه های یک و دو تولید شده که توسط واردکننده ها و بازرگانی ها در کشور توزیع می شود. 

برنج های وارداتی معمولا به عنوان برنج های قالبی شناخته می شوند. این برنج ها از برنج های شکسته شده ساخته می شوند. برنج های شکسته و ریز را به آرد تبدیل می کنند و درون قالب می ریزند و طی فرآیندی برنج های دانه بلند را تولید می کنند که بسیار با کیفیت است. 

برنج های وارداتی ارزش غذایی بالایی دارند. این برنج ها قبل از اینکه از شلتوک جدا شود توسط بخار آب حرارت داده می شود . حین این فرآیند مواد مغذی از شلتوک به برنج وارد می شود و از نظر غذایی ارزش بیشتری پیدا می کند. برنج های وارداتی مملو از انواع ویتامین ها، پروتیئن ها، املاح معدنی ، چربی و کربو هیدرات است. 

ممکن است یکی از عواملی که فروشنده توانسته است برنج پاکستانی را ارزان تر بفروشد پایین بودن قیمت خرید آن بوده است. افزایش واردات نیز می تواند دلیل دیگری برای این منظور باشد. برنج پاکستانی ارزان که به صورت درجه یک تولید شده است می تواند مزیت های فراوانی در سلامتی انسان ها داشته باشد. نمایندگی برنج پاکستانی نفیس در تهران اقدام به عرضه گسترده این کالا به سایر استان ها کرده است. 

نمایندگی برنج پاکستانی نفیس در تهران | فروشنده برنج پاکستانی ارزان

عرضه برنج پاکستانی ارزان در شیراز

برنج پاکستانی ارزان در بازار فروش برنج در شهر شیراز عرضه می شود. هموطنان عزیز می توانند قبل از ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی مشاوره انجام دهند. برای خرید عمده این نوع برنج دیگر لازم نیست هزینه های اضافی پرداخت کنید. برنج پاکستانی ارزان اگر به صورت عمده خریداری شود، هزینه ارسال آن برای شهر شیراز و اطراف آن رایگان خواهد بود.
در چه صورت می توان قیمت ارزان تری را برای خرید برنج پاکستانی پرداخت نمود؟ یکی از بهترین روش هایی که در آن مشتری قیمت ارزان تری را برای خرید برنج پاکستانی ارزان پرداخت خواهد کرد، حذف واسطه ها می باشد. در کشور ما به دلیل وارداتی بودن این محصول، واسطه های زیادی جهت کسب سود، آن ها را با قیمت های غیر واقعی عرضه می کنند. 

قیمت عمده برنج پاکستانی باسماتی در ایران

معمولا وارد کننده های برنج پاکستانی باسماتی قیمت عمده را برای خریداران موجود در ایران اعلام می کنند. با توجه به نوسانات ارز، در واقع نمی توان قیمت ثابتی را برای فروش برنج پاکستانی باسماتی در نظر گرفت. ممکن است لیست قیمت های فروش عمده این نوع محصول به صورت روزانه تنظیم شود. 
با توجه به این که مصرف کننده ها به دنبال خرید برنج پاکستانی ارزان قیمت هستند بعضی از فروشگاه های زنجیره ای در فاصله زمانی خاصی در فصل های مختلف، تخفیفاتی را برای فروش این نوع برنج ارائه می دهند. برنج پاکستانی ارزان را نیز می توانید از عمده فروشی های محصولات غذایی تهیه کنید. البته ممکن است کیفیت این نوع برنج با نوع گران تر آن، کمی تفاوت داشته باشند. 

برنج باسماتی نوعی برنج است که در کشور های پاکستان، هند، تایلند تولید می شود از جمله ویژگی های این برنج دانه بلند بودن آن است. 

فروش برنج پاکستانی در بهترین کیفیت

چگونه می توان به برنج پاکستانی ارزان در بهترین کیفیت دسترسی پیدا کرد؟ کیفیت برنج در خوش پخت بودن آن مشخص می شود. همچنین عطر بی نظیر برنج پاکستانی یکی از عواملی است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. فروشگاه های معتبر انواع برنج پاکستانی ارزان را در بهترین کیفیت برای مشتریان خاص خود عرضه می کنند. این نوع برنج را می توانید در مکان های زیر پیدا کنید: 

 • فروشگاه های زنجیره ای 
 • هایپر مارکت ها 
 • عمده فروشی ها 
 • خوار و بار فروشی 
 • نمایندگی های فروش 
 • بازار برنج فروشی 
 • سوپرمارکت ها 
 • تعاونی ها 
 • و… 

اکثر برنج های وارداتی پاکستانی با کیفیت هستند. این برنج های خاصیت ضد آفتی دارند و دانه بلند هستند. برنج پاکستانی به هنگام پخت به هم نمی چسبد و شفته نمی شود. 

سفارش انواع برنج پاکستانی در کشور

برنج پاکستانی بسیار خوش پخت است از این جهت در کشور ما پر طرفدار است. این برنج با قیمت ارزان تر از قیمت برنج ایرانی به بازار عرضه می شود و با استقبال مواجه شده است. 

اگر قصد دارید با برنج پاکستانی ارزان قیمت آشنا شوید کافی است با یکی از مشاوران فروش ارتباط برقرار کنید. همچنین نام بعضی از برندهای برنج پاکستانی در این جا ذکر شده است. 

 • برنج پاکستانی انصاری ابیورد 
 • برنج پاکستانی نفیس 
 • برنج پاکستانی ثنا 
 • برنج پاکستانی رویال 
 • برنج پاکستانی الاهمان 
 • برنج پاکستانی انگور 
 • برنج پاکستانی محسن 
 • برنج پاکستانی دلارام 
 • برنج پاکستانی احسان 
 • برنج پاکستانی دایانا 
 • برنج اترک 
 • برنج نام آور 
 • و… 

کیفیت برنج خاطره خیلی شبیه برنج های پاکستانی است  و به اشتباه جزء برنج های پاکستانی معرفی شده است در صورتی که این برنج هندی است. 

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانی در قیمت مناسب

شیوه های توزیع و پخش برنج پاکستانی قیمت مناسب متعدد می باشد. اکثرا توزیع برنج های وارداتی به صورت کلی و عمده است. همانگونه که می دانید با توجه به مصرف زیاد این نوع غلات به دلیل خواص مفید آن، خانواده ها به طور مرتب از برنج استفاده می کنند. مراکز توزیع و پخش در کشور در شهرهای زیر وجود دارند: 

 • تهران 
 • شیراز 
 • اصفهان 
 • بندرعباس 
 • کرمان 
 • و … 

مرکز توزیع و پخش برنج پاکستانی به صورت شبانه روز تلاش می کنند تا برنج را به دست همه هموطنان برسانند. 

نمایندگی برنج پاکستانی نفیس در تهران

نمایندگی برنج پاکستانی نفیس در تهرانبرنج پاکستانی نفیس در تهران دارای نمایندگی است. مراکز فروش برنج پاکستانی در تهران  به صورت عمده محصولات خود را به بازار خرید و فروش عرضه می کند. نمایندگی فروش برنج پاکستانی در تهران انواع برنج های وارداتی را وارد می کند.  اسامی برنج پاکستانی وارداتی در دفتر مرکزی این نمایندگی موجود می باشد. فروش برنج پاکستانی در مشهد نیز به صوذت گسترده انجام می شود. برنج پاکستانی خوب را می توان از مراکز معتبر خریداری کرد. 

لیست شرکت های وارد کننده برنج با کیفیت در اداره بازرگانی موجود است. 

لیست قیمت برنج پاکستانی نفیس در کشور

لیست قیمت برنج پاکستانی نفیس در کشوربا توجه به نوسانت ارز قیمت برنج پاکستانی نفیس در کشور متغیر است و ثابت نیست. برای اطلاع از قیمت های روز بهتر است در اینترنت جستجو کنید و یا با مشاوران موجود در نمایندگی های فروش تماس بگیرید. قیمت انواع برنج های پاکستانی نسبت به برند های ایرانی ارزان تر است. 

قیمت برنج پاکستانی دل، قیمت برنج شریف پاکستانی، قیمت برنج پاکستانی طبیعت، قیمت برنج پاکستانی امروز، قیمت برنج پاکستانی انبه و… نسبت به کیفیت آن مناسب است. 

فروش برنج پاکستانی با نازل ترین قیمت ها

فروش برنج پاکستانی با نازل ترین قیمت هاهمانطور که می دانید بهترین جا برای خرید برنج با کمترین قیمت نمایندگی های فروش هستند. این نمایندگی ها وارد کننده های اصلی برنج هستند که به طور مستقیم محصول خود را عرضه می کنند. نحوه ی فروش نمایندگی ها متفاوت است و می توان به صورت حضوری به باجه های فروش موجود در نمایندگی مراجعه کرد و سفارش بدهیم. سفارشات تلفنی نیز پذیرفته میشود.  فروش آنلاین محصولات نیز وجود دارد. برخی فروشگاه ها معمولا برنج را با تخفیف به فروش می رسانند. قیمت برنج طبیعت در فروشگاه رفاه با احتساب تخفیف و زیر قیمت بازار به فروش می رسد. 

قیمت برنج پاکستانی در شهر های مختلف متفاوت است. قیمت برنج پاکستانی در زاهدان نسبت به تهران کمتر است. 

کلاه برداران برنج های سمی و خطرناک را که معمولا آغشته به آرسنیک هستند را وارد بازار داخلی می کنند و آ نها را با قیمت ارزان به عنوان برنج با کیفیت به فروش می رسانند. هنگام خرید دقت کنید تا در دام این کلاهبرداران نیفتید. سلامتی انسان از هر چیزی با ارزش تر است.  هر جا برنجی با قیمت خیلی خیلی ارزان به فروش می رسید شرط احتیاط این است که کمی تامل کنید و ابتدا درباره ی آن تحقیق کنید. اگر متوجه شدید برنج با کیفیت است و از این موضوع مطمئن بودید اقدام به خرید کنید، اما اگر دیدید جزء برنج های پلاستیکی و مسموم است از آن برنج خریداری نکنید و دیگران را نیز مطلع کنید و به مراجع مربوطه اطلاع دهید. 

بورس برنج پاکستانی در کشور

بورس برنج پاکستانی در کشوربرنج های پاکستانی با برند های مختلف وارد شده اند. از آنجایی که برنج یکی از کالا های پر مصرف ایرانیان است خرید و فروش آن به صورت گسترده انجام می شود. برنج های وارداتی یک کورس رقابتی با هم دارند و هر کدام تلاش می کنند فروش خود را به بیشترین میزان برسانند. وارد کنندگان برنج،سود قابل توجهی از واردات این برنج به جیب می زنند. 

تولید کنندگان برنج پاکستانی از جدید ترین متد ها و روش ها در کشت محصولات خود استفاده می کنند تا محصول باکیفیتی از نظر غذایی تولید کنند. 

خرید و فروش اینترنتی برنج پاکستانی نفیس

خرید و فروش اینترنتی برنج پاکستانی نفیسعصر جدید عصر تکنولوژی است و بسیاری از خرید ها امروزه به صورت آنلاین انجام می شود. وقتی وارد اینترنت می شوید با فروشگاه های بزرگی رو به رو می شوید که محصولات خود را به نمایش گذاشته اند و با کلیک چند دکمه می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. برنج پاکستانی نفیس نیز با ایجاد فروشگاه مجازی اقدام به عرضه ی محصولات خود با قیمت ارزان به بازار می کند. 

خرید اینترنتی برنج پاکستانی به صورت آنلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود. 

عوامل موثر در قیمت گذاری برنج پاکستانی

عوامل موثر در قیمت گذاری برنج پاکستانیعوامل مختلفی در قیمت برنج پاکستانی دخیل است. از جمله : 

 • کیفیت برنج 
 • نوع برنج 
 • معطر بودن برنج 
 • طعم خوب 
 • ارزش غذایی موجود در آن 
 • واسطه ها 
 • و… 

همه ی این عوامل دست به دست هم می دهند تا برنج با قیمت کنونی به دست خریدار برسد. بیشترین تاثیر در قیمت گذاری به وسیله واسطه ها ایجاد می شود. واسطه ها با افزایش قیمت کالا به دنبال سود بیشتر هستند. با حذف واسطه ها می توان قیمت مناسب تری برنج را خریداری کرد. 

البته کیفیت برنج در قیمت آن بسیار موثر است. برنج های تولیدی که پس از کشت به بازار عرضه می شوند گران قیمت تر از برنج های درجه دو و درجه سه است. 

هر چه برنج کیفیت کمتری داشته باشد ارزان تر است. البته کلاهبردارانی هستند که برنج بی کیفیت را با قیمت برنج اصل به فروش می رسانند. هنگام خرید حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید. 

روش های خرید برنج پاکستانی نفیس

روش های خرید برنج پاکستانی نفیسبرنج پاکستانی نفیس از انواع برنج پاکستانی درجه یک به شمار می آید و در اغلب فروشگاه ها به فروش می رسد. تهیه این برنج از روش های زیر ممکن است: 

 1. خرید از مغازه ها و سوپر مارکت های کوچک 
 2. خرید از فروشگاه های بزگ مواد خوراکی 
 3. خرید از نمایندگی ها و مراکز فروش 
 4. خرید به صورت اینترنتی و آنلاین 
 5. سفارش از طریق تماس تلفنی  
 6. و… 

این برنج از برنج های پر طرفدار است و می توان به راحتی آن را خرید کرد. این برنج قیمت مناسبی دارد. 

به هنگام خرید برنج به نکاتی باید توجه کنید تا برنج مرغوبی خریداری کنید. در ادامه به چند مورد اشاره می کنم: 

 • برنج هر چه کهنه تر باشد بهتر است زیرا به هنگام پخت بیشتر قد می کشد و برنج های تازه این قابلیت را ندارند. 
 • روش تشخیص برنج کهنه از روی رنگ آن است. برنج های کهنه معمولا تیره تر هستند. 
 • همه ی دانه های برنج  باید یک دست و یک اندازه باشند. 
 • محل کشت برنج خیلی در کیفیت آن تاثیر گذار است. 
 • عطر برنج نشانه مرغوبیت آن است. 
 • پخت برنج بسیار مهم است که به روش آسان پخت شود. 

صادرات برنج ایرانی به خاورمیانه

صادرات برنج ایرانی به خاورمیانهبرنج ایرانی یکی از برند های جهانی است که به بسیاری از کشور ها صادر می شود.برنج ایرانی انواع مختلفی دارد که برنج شمال به چهار دسته تقسیم می شود: 

 1. برنج صدری 
 2. برنج طارم 
 3. برنج گرد 
 4. برنج پر محصول 

هر کدام از این برنج ها در نوع خود جزء بهترین برنج های تولیدی است. برنج صدری و طارم ویژگی های مشابهی دارند تنها تفاوت آنها در اندازه آنها است و برنج صدری دانه بلند است و برنج طارم کمی از آن کوتاه تر است. برنج پر محصول برنجی است که از دانه های مختلف تشکیل شده است. برنج گرد هم به خاطر اینکه کوتاه است و نمای آن گرد است به این نام معروف شده است. 

برنج ایرانی ارزش غذایی بالایی دارد و با کیفیت است. به همین دلیل محبوبیت زیادی در جهان دارد. این برنج به کشور های افغانستان، ترکیه، عراق، کشور های حوزه خلیج فارس و… صادر می شود. علاوه بر کشور های خاور میانه این برنج به کشور های اروپایی و آمریکایی نیز صادر می شود. صادرات یک کیلو برنج ایرانی معادل واردات ۶ کیلو برنج وارداتی است و این موضوع نشان دهنده ی کیفیت بالای برنج ایرانی است. خرید برنج یزدان نسبت به سایر برنج ها مناسب تر است. 

برنج ایرانی در مناطق مختلف کشت می شود. از جمله این مناطق که برنج درجه یک با عطر و طعم باور نکردنی تولید می کند، شهرستان کلات نادر واقع در خراسان رضوی  است. برنج تولید شده در این شهرستان با نام برنج کلات به فروش می رسد. این برنج بهترین برنج تولیدی در کشور ایران است اما خیلی شناخته شده نیست. 

وارد کنندگان برتر برنج پاکستانی در کشور

وارد کنندگان برتر برنج پاکستانی در کشورشرکت های بازرگانی خصوصی در زمینه واردات برنج های پاکستانی فعالیت می کنند. اطلاعات زیادی درباره ی این شرکت ها وجود ندارد زیرا خریداران عمده ارتباط محدودی با این شرکت ها دارند. این شرکت ها محصولات وارداتی خود را در بسته بندی های متفاوت با قیمت ارزان در اختیار خریداران قرار می دهد. شرکت های دولتی نیز در واردات برنج فعالیت می کنند و سهم خیلی کمی در واردات برنج دارد اما دولت با نظارت بر شرکت های خصوصی نسبت به کیفیت برنج های وارد شده  اطمینان حاصل می کند. 

همانطور که گفتیم قیمت برنج پاکستانی ارزان است. یکی از دلایلی که این برنج ها ارزان هستند واردات زیاد آن است. این برنج ها معمولا به صورت عمده از تولید کنندگان خریداری می شود و قیمت کمی بابت آن پرداخت می شود. 

خریدار رنگ های متفاوت برنج پاکستانی نفیس

خریدار رنگ های متفاوت برنج پاکستانی نفیسبرنج معمولا در رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می شود. از روی رنگ برنج می توان در باره مرغوبیت آن مطالبی را فهمید. برنج هر چه تیره تر باشد به این معنی است که کهنه است. برنج های کهنه مرغوب تر از برنج های تازه هستند، زیرا برنج های کهنه به هنگام پخت ری بیشتری دارند. به این معنی که اندازه ی آن هنگام پخت نسبت به زمانی که خشک است بلند تر میشود. 

برنج های تازه به هنگام پخت ری نمی کند. از این نظر برنج های کهنه مرغوب تر هستند. البته برنج های تازه بسیار معطر و خوشمزه هستند و خیلی ها دوست دارند برنج تازه بخورند. 

تولید کننده برنج در بسته بندی متنوع

تولید کننده برنج در بسته بندی متنوعبرنج های تولیدی برای عرضه به بازار نیاز به بسته بندی هایی دارند . برای بسته بندی کردن برنج های تولیدی معمولا یک تا دو صنعت دیگر نیز در این زمینه فعالیت می کنند تا بسته بندی مناسبی فراهم کنند. بسته بندی برنج در انواع مختلف وجود دارد. این بسته بندی باید ویژگی هایی داشته باشد تا برنج موجود در آن از هر گونه آسیبی محفوظ بماند. پر طرفدار ترین بسته بندی موجود در بازار به صورت کیسه ای است که هم از جنس پلاستیکی و هم از جنس پارچه ای آن در بازار موجود است. فعالان محیط زیست از کیسه های پارچه ای استقبال می کنند زیرا برای حفظ محیط زیست بهتر هستند. این کیسه های پارچه ای باید مانع نفوذ آب و حشرات موذی شود. و کیسه های آن در برابر حیوانات جونده مثل موش باید مقاوم باشد. 

کیسه های تولیدی تا حدودی توانسته اند همه ی این شرایط را در برگیرند. معمولا برنج ها در وزن های مختلف بسته بندی می شوند و خریدار بسته به نیازش  خریداری می کند. بیشتر بسته بندی ها در وزن های  10 کیلو گرمی به بازار عرضه می شوند. 

ذکر این نکته حائذ اهمیت است که طراحی روی بسته بندی ها نیز نقش مهمی دارند و در فروش بیشتر تاثیر گذارند. 

عرضه مستقیم برنج پاکستانی نفیس به بازار

عرضه مستقیم برنج پاکستانی نفیس به بازاروارد کنندگان برنج نفیس با ارائه خدمات به مشتریان محولات خود را  به طور  مستقیم و بدون واسطه به خریداران عرضه می کنند.  راه های خرید مستقیم و بی واسطه عبارتند از: 

 • مراجعه به دفاتر مرکزی فروش 
 • سفارش از طریق تماس تلفنی 
 • خرید به صورت آنلاین از سایت 

 عرضه مستقیم و بدون واسطه برنج باعث کاهش قیمت ها می شود. وارد کنندگان به تازگی اقدام به عرضه مستقیم محصولات خود به بازار فروش کرده اند تا برنج با قیمت کمتر به دست خریدار برسد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت بازرگانی برنج آراد
مدیریت فروش: آقای یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127282420
شماره موبایل: 09128459073
تلفن ثابت: 02128421103
آدرس کانال: @bazar_berenj
آدرس سایت: aradberenj.ir
پست الکترونیکی: info@aradberenj.ir
آدرس اینستاگرام: aradberenj.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز برنج پاکستانی

مرکز فروشگاهی برنج پاکستانی

مرکز برنج پاکستانی که دارای شرایط فروشگاهی می باشد تاکنون حجم عمده ای از انواع …

بازار برنج هندی ایران مدیر فروش